קצת עלינו

סמל של הגנה

קצת עלינו

אנו יבואני סלולר ומוצרי אלקטרוניקה ומשווקים גדולים של החברות המובילות ביותר. המוצרים שלנו הם כשרות ואיכות שחברו יחד, תוכלו לבקר בדף החנות ולמצוא מגוון טלפונים כשרים אך חכמים.

סמל של הגנה
סמל של הגנה
סמל של הגנה

המחיר

אצלנו תקבלו את המחיר הטוב ביותר לכל מוצר! מוצר איכותי וכשר במחיר זול זה אנחנו! לא מאמינים? לחצו על הכפתור הבא ותראו כמה שהמוצרים שלנו זולים.

סמל של הגנה

אחריות

אצלנו תקבלו אחריות מליאה מהיבואן על כל המוצרים, כמובן שעל פי התקנון, אל תדאגו סידרנו לכם אחלה תקנון.

סמל של הגנה
סמל של הגנה
סמל של הגנה

הכשרות

מה שמייחד אותנו זה החכם עם הכשרות, כל המוצרים שלנו הם מצד אחד חכמים אבל כשרים בהכשר המהודר של וועדת הרבנים. תוכלו לקרוא על זה כאן.

יש לך שאלה?

המחיר הזול ביותר!
השירות הטוב ביותר! 
הזמינות הטובה ביותר!

ניתן ליצור איתנו קשר בווטסטפ, טלפון, ואימייל, לקבלת פרטים נוספים עברו לעמוד "צרו קשר".

כן משלוח דרך דואר ישראל חינם לכל הארץ בפלאפונים ומוצרים גדולים מגיע בפחות מ5 ימי עסקים בסימים נשלח במשלוח 23.

לא פרטים בצור קשר ואנחנו נשתדל לחזור אליך בהקדם  
לקבלת פרטים ונשלח לך את הסימים בדואר 24 .

כן, איך זה קורה? מזמינים סימים דרך שירות הלקוחות ואנו שולחים את זה בדואר 24 מניידים ומקבלים קופון לרכישות באתר (שימו לב שבכל הזמנה באתר יש התחייבות לחודשים מסוימים המופעים בעמוד זה כמו כן מופיע מה גודל הקופון שמקבלים על כל ניוד) תוך כמה זמן הפלאפון מגיע אלי זה תלוי איפה אתה גר בירושלים מודיעין עילית זה יכול להיות באותו יום בשאר חלקי הארץ ברירת מחדל שלנו הוא דואר ישראל עם מספר מעקב ומקבלים את זה בסניף בהזמנה של שתי מכשירים או בתוספת תשלום אפשר לשלוח בבוקסיט הוא זה מגיע ללוקר הקרוב לבית ( לבדיקה עם יש לוקר קרוב לבית אפשר לבדוק כאן) ואתם מקבלים סיסמא ובלי תור מקבלים את המוצר.